loader

ALTEK YAPIMARKET SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Altek Endüstriyel yapı market 30 yılı aşkın tecrübesi ile endüstriyel yapı market sektöründe faaliyet gösteren bir aile şirketidir. İlerleyen dönemlerde sektörün gelişimine bağlı olarak kendini geliştirerek iş sağlığı ve güvenliği ürünlerinde önemli bir oyuncu olmayı başarmış ve buna bağlı olarak medikal maske, ameliyat önlüğü, tek kullanımlık tulum ve N95 maskeleri üretmektedir. SAFETOUCH markası adı altında uluslararası standartlarda kapasitesinin% 90'ını Avrupa, İngiltere ve Amerika'ya ihraç eden bir firmadır. Son olarak geniş ve yüksek elastik kauçuk özelliklerine sahip tekli paketlerde% 100 hijyenik cerrahi maskeler üretmeye başlamıştır.
Altek; SAFETOUCH markası ile dünya pazarının ihtiyaç duyduğu uzmanlık alanındaki ürünleri ile uluslararası standartlara göre başarılı bir üretici işletme olarak müşteri odaklı çalışmadaki etkinliğini artırarak kısa sürede Global firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.

Adres: Güzelevler Mah. Girne Bulvarı Ceyhan Yolu 5. Km No:282/A 01285 Yüreğir/Adana

Telefon: +90 322 380 00 00

Web sitesi:  www.altekyapimarket.com.trÜrünlerimiz:


- Medikal Maske - Cerrahi Önlük - Tek Kullanımlık Tulum - Medikal Maskeler - N95 (FFP2 / FFP3) Maske - Spunbond - Nonwoven Kumaş