loader

UYDU MEDIKAL TIBBI CIHAZ SAN. TIC. PAZ. ITH. IHR. LTD. STI.

Uydu Medikal Ltd.Şti.; yoğun teorik/pratik bilgi birikimi, Ulusal ve Uluslararası fuar tecrübesi, kendine has ürün seçme yöntemi, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak seçilmiş ürün yelpazesi ile sağlık sektöründe ihtiyaç duyulan sarf ürünleri kaliteli fakat uygun fiyatlarla 2003 yılından bu yana piyasaya arz etmektedir.

Firmamız sektörde faaliyet gösteren tüm meslektaşlarını, üretici/ithalatçı/tedarikçi, bayii ve kullanıcı kesimi sektörün ana unsurları olarak kabul eder. Bu ana unsurlardan her birinin emeği ve riski oranında kazanç sahibi olacağı, paylaşmaya dayalı, istikrarlı, dürüst ve adil bir ticari konsepti benimsemektedir.

Uydu Medikal Ltd. Şti.; küresel kalite standartlarına uygun ürünleri, optimum kâr oranları ve ülkemiz gerçeklerine uygun fiyatlar ile tek kullanımlık medikal sarf ürünleri piyasaya arz etmeye devam ederken, sağlık sektörüne farklı bir hizmet sunmak amacıyla 2014 yılında Ortez- Protez ürünleri üretmeye başlamıştır. Bugün ortez ürünler alanında ülkemizin her bir noktasında Uygulama Merkezlerin kalite nedeniyle tercihi olma seviyesine gelmenin gururunu yaşamakta, Protez ürünleri üretimi ön hazırlıklarını yapmanın heyecanını duymaktadır.

Bir kalite anlayışının göstergesi olarak ürünlerinin marka tescillerini yaptırmanın yanında, Uygulama Uzmanlarının ve kullanıcıların ürünlerimize gösterdikleri teveccühü asıl markalaşma olarak algılamaktadır.

Uydu Medikal Ltd. Şti; bayilik yöntemi/ aracılığı ile satış/pazarlama sisteminin sağladığı geri besleme bilgileri doğrultusunda AR-GE çalışmalarına devam etmekte ve sektörün ihtiyaç duyduğu innovasyon ve yeni ürün ortaya çıkarma konusunda canla- başla çalışmaya devam etmekte, her bir bayi ve uygulama merkezleri toplamın bir parçası olarak ekip ruhu içerisinde hareketle daha iyiye daha güzele ve sağlıklı geleceğe hep birlikte kararlılıkla yürümektedir.

ADRES: Sümer Mah. 69124 Sk. No. 49 Karaaslan Apt. K.1 D.1 01140 Seyhan- ADANA
 
TEL: 322.2269798
FAX: 322.2276723Ürünlerimiz:


Paslanmaz Çelik ve Alüminyum malzemelerden “ORTEZ ve PROTEZ” ürünlerin imalatı.